TIKLA SERVİSİ ARA 0212 596 5060

Hakkımızda

Servis sektörüne yön veren titiz ve deneyimli servis anlayışı ile geçmişten günümüze kadar değerli müşterilerine doğru zamanda ve uygun fiyat politikalarıyla servis hizmeti sağlayan Jet kombi teknik servisi, tüm İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Günümüzde tüm dünya genelinde haklı olarak saygınlığa sahip olan en yeni ve profesyonel bakım/onarım araçlarının kalitesinin keyfini sürebilmeniz için satın almadan montaj, bakım ve servise kadar tüm süreçlerde profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde hak ettiğiniz üst düzey servis hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyan servisimiz, 7/24 ulaşabileceğiniz 0212 596 50 60 numaralı çağrı merkezi ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

 

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan, en uygun fiyat garantisi veren, dürüstlükten asla taviz vermeyen, gelişim ve değişime açık olan, teknolojiyi takip eden, teknik personelinin eğitimine önem veren, müşterilerinin konforunu ve cebini herkesten fazla düşünen servisimiz, tüm işçiliklerinde tam 1 yıl garanti vermektedir.

 

Eğitimli, uzman teknik personeli ile bakım ve onarımda kullanmayı tercih ettiği yüksek kaliteye sahip malzemelerle İstanbul’ un en iyi ve en çok tercih edilen servisi olmayı başaran DemirDöküm kombi servisi herhangi bir sıkıntınızda bir telefon kadar uzağınızda bulunuyor. Kaliteyi ayağınıza getiriyor.SEZON SONU KAMPANYAMIZ E KOMBİ SERVİSİ BÖLGESİNDE DEVAM ETMEKTEDİR.   sertifikalı ve güleryüzlü teknisyenlerimiz, tüm ticari kombi cihazlarınızı tamir etme tecrübesine sahiptir. Profesyonel ekibimiz, uygun bir çözüm sunarken, yaşadığınız sorunların teşhis edilmesine yardımcı olmak için eğitilmiş ve son derece bilgili. Teknisyenlerimiz tamamı için sıklıkla eğitim almaya önem veriyoruz.